Partener/Colaborator local

NEXUS Networking Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea nevoilor de instruire / educatie permanenta in zona
- Identificarea potentialilor beneficiari ai serviciilor de training si prezentarea programelor de instruire
- Dezvoltarea portofoliului de clienti si mentinerea relatiilor cu acestia
- Colaborarea cu Departamentul de Programe si Proiecte in vederea organizarii sesiunilor de training

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Abilitati manageriale si de negociere
- Abilitati de relationare si prezentare
- Capacitate de planificare si coordonare a activitatii
- Persoana bine organizata, comunicativa, motivata
- Cunoasterea mediului public si / sau privat local

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant + bonusuri in functie de performanta
- Posibilitatea de a dezvolta / organiza programe / proiecte de amploare
- Dezvoltarea profesionala intr-un mediu dinamic

DESCRIEREA FIRMEI

Societate specializata in furnizarea educatiei permanente