Consultant financiar, TM, SM.

confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- participa activ la sedintele de informare si analiza coordonate de RM
- analizeaza conjuncturile si concepe strategia echipei si o aplica respectind politica bancii
- aplica strategia de marketig pentru perioada in curs
- motiveaza permanent echipele, ofera exemplu personal
- dezvolta echipele de consilieri
- raspunde de cresterea valorica si cantitativa a rezultatelor
- asigura flux continuu de lucru pentru zona de care este responsabil
- participa activ la sedintele de analiza si informare coordonate de ND (Network Director)

CERINTE

- are experienta in sisteme de lucru similare si o aplica respectind politica bancii (experineta in M.L.M constituie avantaj)
- bun constructor de retea de vanzari directe
- are cunostinte de manegement al grupurilor
- bun strateg, isi asuma obiective si le indeplineste
- orientat catre succes
- are abilitati de leader, capabil sa polarizeze echipe in jurul sau
- bun coordonator, om de detaliu, ofera exemplu personal
- bun recrutor, are piata de recrutare in vinzari, asigurari, brokeraj, imobiliare etc.
- este motivat de sistem si de pozitia pe care o ocupa

BENEFICII OFERITE

- contract de colaborare pe baza de comisionare(PFA sau SRL)
- comision atractiv din vanzari (15%-90%)
- parte fixa ftie de rezultate

DESCRIEREA FIRMEI

consultanta financiara