Consilier/ Sef District

Companie multinationala

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea bazelor de date cu potentiali clienti si gestionarea corespondentei cu acestia
- Documentarea privind obiectivele evenimentului si contextul de desfasurare (din presa si de pe Internet)
- Realizarea si sustinerea de prezentari pentru clienti
- Intocmirea planului evenimentului
- Redactarea corespondentei cu clientii si furnizorii
- Activitari de marketing si relatii publice
- Supervizarea derularii evenimentului
- Evaluarea evenimentului
- Consultanta pentru management (in cazul in care functioneaza in cadrul unui departament specific al unei companii mari)

CERINTE

- experienta in organizarea de evenimente
- abilitati de comunicare
- negociere, analiza si planificare
- studii superioare
- persoane active, rezistente la stres intelectual si creative
- cunoasterea procesului de vanzare directa
- formarea si managerierea echipei proprii.
- consiliere clienti
- servisarea clientilor vechi
- intocmire contracte si dosare credite

BENEFICII OFERITE

-Venituri deosebite, la nivel european respectand planul de avansare in sistemul de cariera al bancii.
- Bonusuri fixe.
- Pregatire profesionala de specialitate, gratuita in cadrul companiei in urma careia obtinem diploma de calificare recunoscuta international.

Companie multinationala,lider european si mondial,drept fiind cea mai mare casa de economii din Europa cu o vechime de 76 de ani.