AU PAIR in Marea Britanie

Professional Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salut,

Te numeri printre tinerii care doresc sa cunoasca un alt stil de viata, o alta cultura, sa-si faca prieteni noi, sa viziteze locuri noi si interesante? Ei bine....

Un nou program cultural permite tinerilor sa viziteze Marea Britanie, sa lucreze, sa studieze, sa-si perfectioneze limba engleza si sa castige si bani. Este vorba de Programul AuPair (baby-sitting si menaj usor).

Professional Consulting Group iti ofera aceasta sansa. Fii si tu AU PAIR acum in Marea Britanie.

Email: pcg@as.ro

CERINTE

Limba engleza, diploma bacalaureat, carnetul de conducere reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Masa, cazare, bani de buzunar

PROFESSIONAL Consulting Group agentie acreditata de Ministerul Muncii din 2003, ofera contracte Au Pair (babysitting/menaj usor) in Marea Britanie, masa, cazare, bani de buzunar (400-750 $/luna) asigurate.
Plecari sigure si rapide in max. 2 saptamani de la inscriere.
Detalii: pcg@as.ro