SUPERVISOR

Pharma vita

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supervizarea activitatilor resurselor umane din aria alocata;
- Evaluarea si sustinerea personalului de vanzari;
- Asigurarea conditiilor administrative pentru buna desfasurare a activitatilor magazinelor din subordine
- Identificarea problemelor si cerintelor clientii si raportarea acestora
- Prospectarea pietei imobiliare in vederea deschiderii de noi puncte de lucru
- Pregatirea dosarelor pentru declararea punctelor de lucru nou deschise

CERINTE

- Absolvent de studii medii sau superioare (studiile in domeniu medical reprezinta un avantaj)
- Experienta in vanazari in domeniul farmaceutic
- Experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj
- Abilitati de comunicare
- Cunostinte PC
- Permis de conducere
- Disponibilitate pentru deplasari in afara orasului

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere;
- mediu de lucru profesionist intr-o companie moderna.
- pachet salarial atractiv

Pharma Vita este o retea de magazine naturiste fiind o inovaţie pe piaţa din Romania, avand la baza cunostintele si experienta acumulate in 50 de ani pe piata din Anglia,