SUPERVISER ZONAL in Alba Iulia

Ritzio BU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cautam personal tanar si dinamic, care sa aiba domiciliul satbil in orasul Ploiesti si Buzau pentru dezvoltarea brandu-lui in aceste orase.

- Programul de lucru flexibil

- Implementarea activitatilor promotionale conform planului agreat de Management

CERINTE

- Studii superioare

- Carent de conducere si/sau autoturism

- Sa aiba experienta in intocmirea planurilor de dezvoltare si gasirea de noi locatii pentru punctele noastre de lucru

- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat

- Capacitatea de planificare, stabilire a prioritatilor, organizare si monitorizare a activitatii;

- Abilitatea de coordonare si motivare a echipei;

- Rezolvarea problemelor

- Negocierea

- Capacitatea de a face prezentari si de a comunica eficient cu diverse persoane, la diferite niveluri, din afara sau din cadrul companiei;

- Orientare spre actiune si rezultate;

- Integritate si onestitate.

BENEFICII OFERITE

- Trainig gratuit

- Bonusuri lunare

- Bonuri de masa

- Posibilittea unei cariere in interiorul unui holding

Companie multinationala cu filiale in 5 tari Europene informatii pe www.ritzio.com(varianta in engleza)