Sofer distributie

AN - TRANS 2003 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte:

- Sofer profesionist cu minimum 1 an experienta
- Permis de conducere categ B si C
- Cazier judiciar;
- Flexibil, adaptabil si capabil sa lucreze program prelungit
- Corect, onest, spirit de echipa, initiativa,

CERINTE

SOFER - GESTIONAR ;
- Asigura integritatea produselor transportate
- Respecta ruta de livrare, asigurand livrarea produselor la toti clientii din ruta, conform facturilor
- Raspunde de livrarea produselor catre clienti conform indicatilor dispecerilor
- Raspunde de predarea la clienti a documentelor de insotire a marfii, precum si de completarea acestora conform legilor in vigoare
- Raspunde de incasarile zilnice din ruta si predarea acestora la casieria Companiei

BENEFICII OFERITE

Oferim un pachet atractiv, posibilitatea de dezvoltarea a unei cariere stralucite in cadrul echipei, instruire permanenta

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport intern si international