Shop Manager - Alba Iulia, Bistrita, Medias

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea puncului de lucru
- coordonarea echipei de vanzari din magazin
- administarea resurselor
- gestionarea scriptica si faptica a produselor
- implementarea politicii companiei la nivel local
- dezvoltarea potentialului companiei la nivel local

CERINTE

- experienta in pozitie de coordonare a unei echipe min. 2 ani
- experienta in monitorizarea sarcinilor si administrarea resurselor materiale
- abilitati de comunicare si organizare foarte bine dezvoltate
- orientare spre performanta si autodezvoltare

BENEFICII OFERITE

- venituri si benefici corelate cu realizarile
- program de training si pregatire profesionala
- posibilitati reale de avansare in cariera

Misiunea Euro GSM: Atingerea excelentei pe plan local, regional si national in promovarea si distributia produselor si serviciilor de comunicare, oferind servicii orientate catre clienti

Ne ghidam munca dupa cateva concepte de valoare: Dinamism si Flexibilitate, Dezvoltarea performantei si Spirit intreprinzator, Initiativa si Responsabilitate, Comunicare deschisa si Atitudine constructiva, Incredere reciproca si Spirit de echipa, Onestitate si Respect.

Datorita acestei viziuni de succes ne adaptam permanent cu rezultate extraordinare la un mediu de business dinamic si foarte competitiv, fiind caracterizati de o capacitate deosebita de invatare si de pasiunea investita in munca.

Apreciem atat competitivitatea, cat si integritatea oamenilor nostri, investim in dezvoltarea lor.

Organizatia noastra se dezvolta in permanenta - persoanele capabile si motivate vor gasi intodeauna un loc in echipa noastra.