SEF RAION PENTRU RAIOANELE DE LACTATE SI LEGUME FRUCTE

SUPERMARKET TRIDENT ALBA IULIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea vanzarilor pe raionul alocat
- asigurarea prezentei sortimentelor de marfa la raft
- emiterea comenzilor de marfa in concordanta cu stocul existent
- gestionarea corecta a stocurilor
- plasarea corespunzatoare a marfurilor in spatiul de vanzare
- coordonarea echipei de angajati in activitatea de aranjare si etichetare corecta a produselor
- participarea la inventarele periodice

CERINTE

- experienta in coordonarea unui raion de marfa, studii medii/ superioare profil comercial
- aptitudini manageriale, foarte bune abilitati de comunicare
- bune cunostinte de operare PC
- experienta in gestionarea stocurilor
- cunostinte de marketing
- foarte buna cunoastere a unei categorii de produse dintre cele amintite in titlu

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, negociabil in functie de nivelul profesional;
- Tichete de masa;
- Training de perfectionare.

Compania noastra inseamna echipa. Ca membri ai acestei echipe, lucram impreuna si atingem obiectivele comune, cream si consolidam relatii profesionale puternice, condusi de un spirit de parteneriat si respect reciproc, avand un set de valori solide.
In companie întalnesti oameni cu experienta care au gasit locul potrivit pentru o cariera pe termen lung. Alaturi de ei dorim sa aducem oameni noi care sa se dezvolte odata cu compania.
Ne concentram toate eforturile noastre pentru a avea clienti satisfacuti într-o piata din ce in ce mai competitiva. In spatele tuturor succeselor noastre sunt oamenii din TRIDENT si din acest motiv noi te cautam, te rasplatim pe masura, te provocam continuu.
Locul tau de munca va fi o permanenta provocare într-un mediu mereu în schimbare. Poti simti alaturi de noi satisfactie profesionala si te poti bucura de conditii de lucru calitative, într-o companie moderna.
Crezi ca esti gata sa accepti provocarile noastre? Impartasesti aceleasi valori ca si noi?
Te asteptam sa te alaturi echipei noastre !
www.tridenttranstex.ro