Sef proiect industrializare

SC Mobila Sovata SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- studii superioare in domeniul tehnic, preferabil industria lemnului
- disponibilitate pentru desfasurarea activitatii in Sovata, ocazional disponibilitate de deplasare in tara si strainatate
- capacitate de analiza si sinteza, flexibilitate, capacitate de urmarire a problememlor pana la rezolvarea lor, de asimilare rapida a cunostiintelor, capacitate organizatorica, persoana dinamica, spirit de echipa, seriozitate, profesionalism;
- cunostinte de operare PC: Excel, Autocad imperativ; SpyWood constituie un avantaj
- cunoasterea limbii franceze constituie un avantaj;
- se accepta si candidaturile absolventilor promotiilor 2004 si 2005

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de dezvoltare profesionala;
- oportunitate de a lucra intr-o companie cu capital strain;
- mediu dinamic si provocator,
- acces la program de instruire si pregatire;
- salariu atractiv, tichete de masa, asigurare de viata si accidente