SEF MAGAZIN / SEF ADJUNCT MAGAZIN AIUD

Plus Discount Romania S.C.S.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza activitatea magazinului cu privire la:
- fluxul de marfuri
- stocuri
- cifra de afaceri
- personal

CERINTE

- studii liceale incheiate
- specializare/studii comerciale sau economice prezinta avantaj
- capacitate de a interactiona cu oamenii,de a lucra intr-o echipa
- orientarea catre clienti este cea mai importanta prioritate a dumneavoastra
- capacitatea de coordonare a subordonatilor din magazin pentru realizarea obiectivelor propuse
- cunostinte de utilizare a calculatorului
- seriozitate, loialitate
- pozitia implica munca fizica

BENEFICII OFERITE

-procese de munca optime pe baza unor tehnologii de ultima ora
- scolarizare la standardul international al companiei
- loc de munca sigur si viitor intr-o companie de internationala si succes
- o echipa tanara si motivata
- bune sanse de formare a carierei pentru angajatii cu rezultate bune
- salariu motivant

Plus Discount Romania este o retea de magazine de tip discount apartinand concernului german Tengelmann,grup cu vechime si experienta la nivel mondial. Divizia Plus este deja existenta cu peste 4100 de magazine si 40000 de angajati in 9 tari din Europa. In prezent in Romania exista 39 de magazine Plus, urmand ca reteaua sa se extinda in urmatorii ani.