SEF FERMA VEGETALA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoastere limba germana la nivel avansat, limba engleza este un plus
- Experienta de cel putin 10 ani in gestionarea fermei
- Cunostinte temeinice in sectorul vegetal
- Abilitati excelente de comunicare
- Caracter puternic, organizat, dinamic, riguros, rezistent la stres si program prelungit
- Permis de conducere obligatoriu.
-Cunostinte de operare PC, Microsoft Office.
-Referinte de la locurile anterioare de munca

CERINTE

- Colaborează direct cu Inginerii Agronomi Directorul General si cu Administratorii societatii.

- Gestionarea echipei pe care o are in subordine, stabilirea planului de culturi si urmarirea riguroasa a acestora.
- Respectarea termenelor transmise de conducatorii unitatii.
- Implementarea si urmarea procedurilor de receptie si de expediere a produselor.
- Supervizarea echipelor in permanenta pentru a asigura eficienta in activitate.
- Transmiterea nevoilor de aprovizionare in functie de pragurile critice.
- Raportari cu privire la activitatea prestata si incheierea documentelor necesare
Activitatea se va desfasura pe raza judetului Alba.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
-Telefon, masina, calculator
-Posibilitatea de a dezvolta o cariera intr-o echipa dinamica.
-Bonusuri in functie de realizari.