SEF DEPARTAMENT VANAZRI - SIBIU

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie de productie cu traditie in industria automobilelor.
Principalele responsabilitati sunt:
- vanzarea si promovarea produselor companiei;
- participarea activa la stabilirea strategiei de marketing-vanzari;
- coordonarea activitatii din cadrul departamentului de vanzari;
- responsabil de atingerea obiectivelor agreate pentru departamentul de vanzari;
- mentinerea unei bune relatii cu clientii;
- administrarea bugetului de cheltuieli alocat departamentului;
- negocierea contractelor.

CERINTE

- studii superioare in domeniul marketing, economic sau tehnic;
- experienta relevanta pe un post similar;
- bune cunostinte de limba engleza si/sau germana;
- cunostinte operare PC: pachetul MS Office;
- carnet de conducere categoria B;
- bune abilitati de organizare,comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte atractiv;
- training;
- oportunitati de dezvoltare in cadrul unei importante companii din domeniul automotive

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.