Responsabil Calitate

Transavia

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Urmareste respectarea, indeplinirea cerintelor de calitate ale produsului precum si a cerintelor legislative
-Analizeaza problemele de calitate din procesul de productie, initiaza si solicita actiuni corective pentru neconformitatile identificate
-Intocmeste fisele de monitorizare in fluxul de productie

CERINTE

-Studii superioare de specialitate in industria alimentara ; prezinta un avantaj absolvirea unor cursurilor de formare profesionala: auditor intern ISO 22000/Specialist in managementul sigurantei alimentului
- Cunosterea standardelor SR EN ISO 22000/HACCP, SR EN ISO 9001, SR EN 19011, BRC, IFS
- Cunoasterea legislatiei in vigoare din domeniu
- Experienta in implementarea si mentinerea sistemelor de management al sigurantei si calitatii minim 1 an
- Limba engleza - nivel avansat
- Bune cunostiinte de operare PC ( Word/Excel)
- bune abilitati de comunicare scrisa si verbala
-Disponibilitatea relocarii la Alba Iulia (daca este cazul)

BENEFICII OFERITE

TRANSAVIA - Liderul pieţei romanesti de carne de pasare ANGAJEAZA pentru Fabrica de Procesare Carne de Pasare RESPONSABIL CALITATE

SE OFERA:
-Salariu motivant si conditii deosebite de desfasurare a activitatii
- Pachet de beneficii stimulant

CV-urile se primesc pe email: recrutari@transavia.ro
Numai candidaţii selectati vor fi contactati in vederea interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

Liderul pietei romanesti de carne de pasare