Reprezentant Zonal

ATP EXODUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor si a firmei.
- Intretinerea si imbunatatirea relatiilor cu clientii actuali.
- Atingerea obiectivelor in ceea ce priveste vanzarile si numarul de clienti.
- Consilierea tehnica a clientilor, in colaborare cu vanzatorii din magazin.

CERINTE

- Minimum studii medii, de preferinta tehnice.
- Experienta in vanzare sau alte posturi ce presupun relatia cu clientii, minimum 1,5 ani.
- Abilitati de organizare-planificare, comunicare si negociere.
- Orientare spre atingerea obiectivelor.
- Cunostinte tehnice de baza in domeniul auto (piese componente).
- Carnet de sofer categoria B, experienta la volan minimum 2 ani, fara incidente.

BENEFICII OFERITE

- Loc de munca stabil, intr-o firma aflata in dezvoltare.
- Salariu atractiv, bonus functie de rezultatele obtinute.
- Telefon si masina.
- Conditii de lucru excelente.

ATP Exodus este cel mai mare importator si distribuitor national de piese de schimb pentru camioane, cu 25 sucursale in tara, aflata in dezvoltare, ce asigura clientilor servicii de inalta calitate.