REPREZENTANT VANZARI - ZONA ARDEAL

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiunea Reprezentantului zonal este:

- De a prospecta piata in aria sa de activitate;
- De a promovarea produse si serviciile oferite de firma;
- De a redacta, prezenta si transmite catre clienti oferte tehnice si comerciale;
- De a atrage noi clienti;
- De a urmarii contractele in derulare (comenzi, plati, livrari).
- Indeplinirea targetului de vanzari
- De a media relatia dintre client si partenerul zonal de service.

CERINTE

Studii superioare tehnice
Experienta de vanzare (sau post vanzare) pe teren pentru produse cu caracteristici tehnice.
Experienta de lucru in Excel, Word si Access.
Limbi straine: Engleza : cursiv (imperativ); Ceha - avantaj.
Profil comercial, ascultare activa, loialitate si integritate;
Abilitati excelente de comunicare si prezentare
Abilitati puternice de negociere, capacitate de analiza / sinteza si planificare

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management