Reprezentant Vanzari - Persoane Fizice

RBS Bank Romania S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor RBS
- Prezentarea beneficiilor pe care le aducem clientilor
- Atingerea obiectivelor de vanzari prin atragerea de noi clienti
- Realizarea planului de vanzari individual prin planificarea eficienta a activitatii de vanzare
- Atitudine proactiva in evaluarea nevoilor financiare ale clientilor si in oferirea de solutii
- Mentinerea la nivel ridicat a interactiunii personale cu clientii

CERINTE

- Diploma universitara
- Experienta in vanzari si/sau relatii cu clientii min. 2 ani
- Cunoasterea limbii engleze este un plus
- Bune abilitati de comunicare
- Dinamism
- Organizat, punctual, spirit de echipa
- Orientat catre rezultate
- Orientat catre o cariera intr-o organizatie globala

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Sistem de bonusare individual direct proportional cu performanta dvs.
- Beneficii suplimentare pentru vanzatorii de top
- Masina in functie de performanta
- Laptop
- Telefon Mobil
- Acces la programe de training
- Posibilitati reale de dezvoltare profesionala

RBS este una dintre cele mai mari companii de servicii financiare din lume,
¿nfiintata in anul 1727, dispunand de o retea globala cu birouri in peste
50 de tari, avand 170.000 de angajati si deservind 40 de milioane de
clienti..