REPREZENTANT VANZARI FARMACII

Pansiprod-Medical, SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele si imaginea companiei in relatia cu clientii (farmacii si depozite farmaceutice);
- contribuie la cresterea portofoliului de clienti prin identificarea si castigarea de noi clienti;
- contribuie la cresterea volumului de vanzari in zona arondata;
- stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu clientii;
- colectare de date referitoare la competitie (produse, pret);
- identifica oportunitati de afaceri si securizeaza termenele de plata;

CERINTE

- studii medii/superioare (avantaj studiile medicale);
- experienta relevanta in vanzari (constituie avantaj experienta in vanzari produse medicale);
- cunostinte de operare PC;
- permis de conducere si disponibilitate de deplasare ;
- domiciliul stabil in orasul in care se va desfasura activitatea;
- persoana dinamica, orientata spre clienti si obtinerea de rezultate ;
- excelente abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- masina si telefon de serviciu;
- oportunitati de dezvoltare a carierei

PANSIPROD MEDICAL are ca obiect de activitate importul, productia si distributia de produse medicale si parafarmaceutice (autohtone sau de import). A devenit in timp unul dintre cei mai importanti furnizori din tara pentru sectorul medical.
Obiectivul companiei este cresterea continua a nivelului calitativ al serviciilor si in acelasi timp, largirea gamei de produse oferite clientilor nostri, precum si imbunatatirea nivelului competitiv al produselor medicale existente pe piata romaneasca.
Am reusit atingerea acestui obiectiv si datorita relatiilor de buna colaborare pe care le avem cu furnizori externi, societati cu renume deosebit pe piata medicala mondiala.
PANSIPROD MEDICAL detine o retea de distributie ce acopera intreg teritoriul tarii, o contributie majora avand cele 10 depozite proprii existente in intreaga tara(Alba, Brasov, Cluj, Constanta, Craiova, Galati, Iasi, Oradea si Timisoara).

Zona: Piata Presei Libere