Reprezentant Vanzari

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce ofera solutii IT care este in cautarea unor persoane tinere cu dorinta de realizare profesionala pe pozitia de Reprezentant Vanzari in zonele: Alba, Hunedoara, Iasi, Neamt, Bacau si Buzau.

Atributii:
- prospectare piata
- identificare potentiali clienti
- prezentarea produselor/serviciillor compnaiei si intocmiri de oferte
- negocierea si incheierea contractelor
- mentinerea relatiilor cu clientii

CERINTE

- experienta in domeniul vanzarilor constituie avantaj
- bune abilitati de negociere
- persoana prezentabila cu abilitati dezvoltate de interrelationare
- dorinta de a invata si de a performa in acest domeniu
- persoana activa si optimista
- diposnibilitate de a lucra cu PFA
- disponibilitate de a utiliza masina proprie pentru perioada de inceput

BENEFICII OFERITE

- parte fixa plus comision cu posibilitatea unui castig foarte bun
- oportunitatea de a lucra alaturi de o echipa tanara si profesionista
- posibilitatea unei dezvoltari profesionale

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.