Reprezentant Vanzari

confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Colectarea de comenzi de produse Avon, pe baza brosurilor;
- Plata contravalorii produselor in 18 zile.

CERINTE

- Persoanele pe care noi le cautam trebuie sa fie ambitioase, sa le placa sa cunoasca oameni noi, sa-si doreasca si aiba propria afacere, sa fie sociabile, dinamice, interesate de produsele cosmetice, dornice de a castiga si de a invata lucruri noi.

BENEFICII OFERITE

- Libertatea de a-si alege propriul program
- Instruire practica si suport
- Materiale necesare in afacere
- Posibilitatea sa-ti controlezi in fiecare moment afacerea prin pagina personala de internet
- 15-30% din valoarea comenzilor;
- Livrare gratuita la domiciliu;
- Produse cadou in fiecare luna
- Participarea la concursuri si competitii;
- Sansa de a promova rapid.

AVON a fost fondata in 1886 in Statele Unite de catre David McConnell. incepand cu 1949 AVON devine lider mondial pe piata de produse cosmetice- vanzare directa. Astazi AVON activeaza in peste 140 de tari cu peste 5 milioane de reprezentanti.Din data de 4 sept 1997 AVON activeaza si in Romania in peste 100 de zone, cu peste 120000 de reprezentanti si peste 4000 de coordonatori.