Reprezentant vanzari

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- atinge targetului de vanzari stabilit pentru brand-ul promovat;
- reprezinta si promoveaza brand-ul conform strategiei de vanzari a firmei;
- reprezinta cu profesionalism firma si serviciile specifice in fata clientilor;
- identifica clienti noi din zona alocata, mentine si dezvolta un parteneriat solid cu clientii din portofoliu;
- participa prin datele pe care le furnizeaza la realizarea de studii de piata pentru brand-ul promovat;

CERINTE

- studii universitare finalizate
- experienta in vanzari min. 2 ani
- excelente cunostinte de limba engleza si/sau germana
- excelente abilitati de operare PC (Office, Internet)
- permis de conducere cat. B
- orientare spre rezultate, initiativa, flexibilitate
- excelente abilitati de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- echipa profesionista

Smart Training, firma clujeana de consultanta in resurse umane, asista important dealer auto, in selectia pentru postul de REPREZENTANT VANZARI.