Reprezentant vanzari

Avon Cosmetics PFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor AVON pe baza brosurii
- colaboreaza cu Coordonatorul de vanzari
- sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- identificarea de noi clienti
- prezentarea si promovarea produselor companiei

CERINTE

- cunoasterea produselor si a caracteristicilor specifice brandului
- excelente abilitati de comunicare, prezentare
- aspect profesional
- putere de convingere
- seriozitate, dinamism, organizare

BENEFICII OFERITE

- comision din vanzari 15-30%
- discount-uri suplimentare, programe motivationale
- inscrierea si livrarea gratuita a produselor la domiciliu, oriunde in tara
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala ca lider al propriei echipe de vanzari
- bonusuri atractive in cazul dezvoltarii propriei echipe de reprezentanti

Avon Cosmetics, lider mondial in vanzarea directa de produse cometice si accesorii