REPREZENTANT VANZARI

CITIUS HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea, mentinerea si dezvoltarea bunelor relatii cu toti clientii din zona de lucru si vizitarea cu frecventa corespunzatoare a acestora
- Realizarea vinzarilor pentru indeplinirea planului stabilit de seful direct, in stricta concordanta cu politica de vinzari a companiei
- Realizarea incasarilor si urmarirea soldurilor
- Va contribui cu idei, sugestii, planuri de actiune pentru ducerea la indeplinire a obiectivelor stabilite in cadrul departamentului
- Incheierea contractelor cu clientii

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in vanzari minim 1 an
- Bune abilitati de comunicare
- Persoana organizata
- Atentie la detalii
- Rezistenta la stres
- Carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Masina de serviciu
- Telefon mobil
- Traininguri de specialitate
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o firma de succes

Citius HR este o companie de resurse umane ce ofera servicii complete si profesioniste in domeniul resurselor umane. Citius HR recruteaza pentru clientul sau care este unul din pionii principali in distributia la nivel national de scule si consumabile pentru scule electrice.