Reprezentant Vanzari

SANO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o strategie de distributie specifica si vasta in Romania oferim profesionistilor o remarcabila cariera profesionista. Cautam Agenti Vanzari pentru Judetele Sibiu, Alba, Hunedoara, Mures, Brasov.

CERINTE

- Veterinar, Inginer agronom sau Zootehnist cu experienta
- Capabil sa realizeze, bazandu-se pe un plan strategic, exigentele de dezvoltare ale firmei SANO
- flexibil, mobilitate maxima, orientat spre vanzari si consultanta
- Abilitate de a crea si de a folosi retele
- cunoasterea limbii germane si a limbi maghiare reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- training permanent
- veti face parte dintr-o echipa tanara si motivata
- posibilitate de dezvoltare a carierei
- salariu atractiv

Asteptam CV-urile dumneavoastra!

Sano, nume reprezentativ pe piata locala si nationala din Germania, produce furaje mineralizate, inlocuitor a laptelui si aditivi pentru hrana animalelor. Increderea si multumirea clientilor este importanta pentru Sano. Realizarile si continua dezvoltare se bazeaza pe calitatea superioara si relatiile de incredere cu clientii nostri.