Reprezentant vanzari

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

AMAKRON® companie specializata în recrutare cauta reprezentant vanzari pentru promovare si vanzare produse din domeniul tehnic (materiale de constructii, scule si echipamene tehnice, articole montaj, diverse elemente utilizate in domeniul industrial, constructii, auto).

Cerinte:
- Absolvent studii medii / superioare, avantaj domeniul tehnic
- Experienta in vanzari directe, avantaj domeniul tehnic
- Abilitati de comunicare si negociere
- Carnet conducere cat. B
- Cunostinte operare PC - Office

CERINTE

- Cresterea portofoliului de clienti
- Identificarea de noi clienti si furnizori
- Negocierea contractelor
- Monitorizarea pietei si a concurentei
- Incasari cash, nu se retin garantii
- Rapoarte periodice de activitate

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant fix si comisione vanzari,
- Prime
- Card de sanatate Medlife

AMAKRON® - companie specializata în recrutare, selecție și evaluare de personal

www.amakron.ro