REPREZENTANT TEHNIC DE VANZARI

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea portofoliului de clienti;
- promovarea produselor firmei;
- atingerea obiectivelor de vanzare stabilite;
- colectarea dosarelor de leasing;
- urmarirea procesului de livrare al produselor;
- realizarea de studii de piata;
- raportarea activitatii desfasurate.

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- experienta in vanzari minim 1 an (avantaj tehnice);
- cunoastinte de limba engleza sau germana;
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte bune de operare PC (Pachetul Office);
- buna organizare, initiativa, seriozitate, loialitate;
- foarte bune abilitati de comunicare, relationare;
- capacitate de analiza si sinteza;
- disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial corelat cu performanta;
- logistica aferenta postului (masina, laptop si telefon mobil);
- posibilitati de training si promovare;
- mediu de lucru competitiv.

SMART TRAINING, firma de consultanta in afaceri si resurse umane din Cluj-Napoca asista EUROTRUCKS, companie specializata in importul si comercializarea de camioane, semiremorci, remorci si suprastructuri basculabile, in selectia pentru postul de REPREZENTANT TEHNIC DE VANZARI.