Reprezentant local. Consultant. Manager

NEOTEK

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Calitati de lider.

BENEFICII OFERITE

Comision - 50%;
Din contracte directe (prima linie) - 20%;
Plan special pentru dezvoltarea zonei - pana la 64%;
premii speciale;
bonusuri atractive;
sansa de promovare rapida;
nu conteaza experienta;
instruire gratuita din partea companiei;
program flexibil;
in timpul liber: 7-10 ore/sapt.
Posibilitate de colaborare la nivel regional, national si international.

DESCRIEREA FIRMEI

Compania NEOTEK opereaza in 14 tari.
NEOTEK, în activitatea sa cu privire la rezolvarea problemelor de estetica; si sanatate, propune cele mai performante si exclusive sisteme bazate pe ultimele descoperiri din domeniul sanatatii si al frumusetii.
Membrul oficial RODSA, ACER.
Desfasoara proiect international Security XXI de informare si implementare a sistemelor unice de protectie bioinformationala in cadrul Organizatiei Mondiale a Sanatatii (OMS), UE; in colaborare cu NASA.
Compania NEOTEK deschide oricarei persoane, care tinde spre prosperitate si crestere a nivelului de viata; material si spiritual, posibilitati nelimitate atât pentru un câstig suplimentar, cât si pentru construirea propriei afaceri.