Reprezentant de Vanzari

SC Arianne Invest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rolul reprezentantului de vanzari este de a inscrie unitati de cazare din tara pe site-urile www.RomaniaPitoreasca.org si www.Pensiunituristice.com
Acesta nu este legat de o locatie anume sau o zona anume, putand apliac pentru acest post din orice oras.

Responsabilitati:
- contactarea directa sau telefonica a potentialilor clienti
- prezentarea ofertei
- incheiere contractelor de inscriere a unitatilor de cazare pe cele doua site-uri si realizarea de fotografii
- urmarirea incasarilor

CERINTE

- studii superioare
- cunoasterea a cel putin unei limbi straine
- carnet de conducere si auto
- persoana dinamica si comunicativa
- bun negociator
- experienta in vanzari directe de servicii si bunuri

BENEFICII OFERITE

Oferim posibilitatea de dezvoltare personala si profesionala in cadrul unei echipe dinamice si profesioniste cu remuneratie in functie de realizari, dar in regim de parteneriat (40% din incasari).

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de turism