REGIONAL SALES REPRESENTATIVE

SC Smart Training SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea si dezvoltarea legaturilor tehnico-comerciale cu clientii existenti
- identificarea unor noi potentiali clienti
- stabilirea de noi contacte
- monitorizarea firmelor concurente
- urmarirea vanzarilor
- indeplinirea obiectivelor de vanzare.

CERINTE

- studii medii sau superioare finalizate (constituie un avantaj)
- experienta relevanta in vanzari – minim 3 ani
- cunostinte tehnice, inclinatie spre domeniile tehnice
- permis de conducere, categoria B
- persoana dinamica, serioasa, organizata
- bune abilitati de negociere, bune abilitati comerciale
- disponibilitate la deplasari.

BENEFICII OFERITE

- logistica aferenta postului (autoturism, telefon mobil, laptop)
- pachet salarial corelat cu performanta
- posibilitatea de avansare si dezvoltare profesionala.

Smart Training asista companie importanta cu capital strain, importator si distributor de masini, unelte si utilaje industriale, in selectia pentru postul de REGIONAL SALES MANAGER