QUALITY CONTROLER - OPORTUNITATE DE JOB DEOSEBITA

ALTRES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Controlorul de calitate angajat de firma noastra va fi responsabil cu:
- controlul exigent si sistematic al calitatii lucrarilor de asfalt pe faze de executie si de aprecierea corecta a importantei neconformitatilor constante in corelare cu prevederile normale tehnice;
- controlul exigent si sistematic al calitatii la statia de mixuri asfaltice;
- intocmirea si transmiterea comenzilor de incercare catre laborator;
- informrea operativa a managerului de calitate si a project managerului privind deficientele de ordin calitativ constatate, in vederea dispunerii de masuri;
- efectuarea receptiilor calitative;

CERINTE

Cerintele mandatorii pentru ocuparea acestei pozitii sunt:
- Autorizare ISC
- Studii superioare (preferabil in Constructii, specializare Drumuri si Poduri)
- Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Bune capacitati de dezvoltare profesionala
- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational
- Corectitudine, responsabilitate.
Alte cerinte:
- cunoasterea altei limbi straine de circulatie internationala
- om de echipa
- abilitati de lider
- dorinta de a lucra in una dintre cele mai mari firme din lume in domeniul constructiilor

BENEFICII OFERITE

Excelente bonusuri si beneficii! Salar super motivant!

Ar fi usor de crezut ca ALTRES este o firma ce ofera servicii integrate de resurse umane. Si atat! Dupa ce ne veti fi clienti sau candidati, veti intelege filosofia muncii noastre.Ar fi usor doar de spus ca pentru noi este foarte importanta satisfactia si chiar fericirea oamenilor. Fie ca ne sunt clienti, candidati, furnizori, colaboratori. In estenta, a face consultanta in resurse umane, trebuie sa iei serios in discutie starea/psihicul/dispozitia OMULUI.Ar fi usor de afisat valorile ALTRES si mult mai usor de explicat. Insa, toate duc la acelasi lucru: implinire & satisfactie personala. Pentru ca acestea sunt cele mai importante instrumente de masurare a fericirii.In ALTRES, totul este usor! In cel mai rau caz, mai usor... Si asta pentru ca avem scopul de a da fiecaruia exact ce-l face fericit!.