Project Manager Constructii

Freemarkonsult International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza realizarea lucrarilor de constructii in conformitate cu graficul de executie incredintat, urmarind incadrarea stricta in termenele de executie, in bugetul lucrarii si raspunzand de calitatea lucrarilor executate;
- Preia proiectul de executie al lucrarii si asigura realizarea lucrarilor in conformitate cu graficul de executie incredintat;
- Supervizeaza activitatea sefului de santier si a echipelor care asigura realizarea lucrarilor, semnaland neincadrarea in graficul de executie, depasirea bugetului pe faze si operatiuni, nerespectarea altor prevederi tehnice sau economice ale proiectului care pot produce daune;
- Face selectia de subcontractanti ai societatii pentru executia proiectului;
- Raporteaza periodic, la intervale stabilite, despre stadiul de indeplinire al lucrarilor.

CERINTE

- Absolvent de Constructii civile si industriale;
- 5 ani in activitati de constructii;
- 3 ani in coordonarea activitatilor de constructii in santier;
- Aptitudini de comunicare;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Abilitati de negociator;
- Permis de conducere –categoria B;
- Cunostinte de operare pe calculator;
- Cunoasterea limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala motivanta + locuinta de serviciu.

Freemarkonsult International este o firma romanesca de selectie si recrutare de personal, prezenta pe piata de profil din 1994.