Programator SQL

SC Wittmann & Partner Computer Systems SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- programarea de module, functionalitati, rapoarte pentru aplicatii din domeniul economic, pe baza specificatiilor generale primite

CERINTE

- experienta pe un post similar 1- 2 ani
- experienta SQL 1- 2 ani
- constituie un avantaj cunoasterea fluxurilor economice de baza
- cunostinte VFP, FoxPro sau Power Builder

BENEFICII OFERITE

- participarea la proiecte motivante, impreuna cu o echipa profesionista
- folosirea instrumentelor moderne de programare, design si task management

Wittmann & Partner, avand sediul in Sibiu, este furnizor global de solutii software si este specializat în dezvoltarea de software pentru clienti din intreaga lume. WPCS se concentreaza pe dezvoltarea de aplicatii internet, intranet si client/server, pentru platformele AS/400 IBM, Windows, si UNIX. Oferim solutii IT profesionale pentru a satisface exigentele pietelor romanesti cat si a celor internationale.