Programator PHP

SC Wittmann & Partner Computer Systems SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltare aplicatii PHP, MySQL pentru companii client din tara si strainatate

CERINTE

- experienta de programare in PHP, MySQL - minim 1,5 ani
- student sau absolvent
- capacitatea de a customiza scripturi existente: shopping-cart (osCommerce, etc.), forumuri (phpBB), phpNuke, scripturi de CMS -content management, etc.

BENEFICII OFERITE

Oferim un mediu de lucru competitiv, interactiune cu profesionisti din intreaga lume, traininguri extensive si posibilitatea de a construi o cariera.

Wittmann & Partner este furnizor global de solutii software si este specializat în dezvoltarea de software pentru clienti din intreaga lume. WPCS se concentreaza pe dezvoltarea de aplicatii internet, intranet si client/server, pentru platformele AS/400 IBM, Windows, si UNIX.. Oferim solutii IT profesionale pentru a satisface exigentele pietelor romanesti cat si a celor internationale.