PRODUCTION MANAGER in domeniul lemnului - ALBA

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie italiana care produce suporturi de lemn din pal pentru produse electronice.

- coordonare echipa de productie;
- urmarire realizare productie la parametrii stabiliti;
- gestionarea si respectarea planurilor de productie;
- asigurarea mentinerii productiei la nivelul calitativ si cantitativ cerut.

CERINTE

- studii superioare tehnice;
- experienta in coordonarea unei echipe de productie;
- cunostinte de limba italiana - constituie avantaj;
- cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- training.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta!