Osteopharm angajeaza reprezentant medical

SC OSTEOPHARM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:
-promovarea produselor din portofoliul companiei in conformitate cu politica, strategia si planul de marketing al companiei.
-reprezentarea companiei in relatia cu medicii si alti profesionisti din domeniul medical precum si cu clientii persoane juridice sau fizice.
-administrarea, organizarea si derularea eficienta a activitatii punctului de lucru din judetul Alba, administrarea stocurilor de marfa si incasarea platilor efectuate de clienti.
-intocmirea de raporturi periodice catre conducerea companiei.

CERINTE

- studii medii sau superioare ( studii medicale sau economice reprezinta un avantaj)
- experienta min 1 an in domeniul vanzarilor ( cele medicale reprezinta un avantaj)
-persoana sociabila cu atitudine pozitiva, ambitioasa si flexibila
- abilitati foarte bune de comunicare
- abilitati foarte bune de organizare si planificare
- abilitati de operare PC
- cazier curat
- permis cat. B
Se vor lua in considerare doar CV-urile cu fotografii recente ale candidatilor!

Osteopharm este unul dintre principalii producatori, importatori si furnizori de dispozitive medicale ortopedice si materiale de osteosinteza din Romania, avand o experienta de peste 13 ani pe piata de profil. Portofoliul de produse al companiei cuprinde peste 170 de repere din productia proprie si peste 700 de repere din import. Osteopharm i-si desfasoara activitatea conform standardelor de calitate ISO 9001 in 9 filiale in tara, acreditate de Ministerul Sanatatii si Casa Nationala de Asigurari de Sanatate, care deservesc anual peste 15000 de pacienti.
"Osteopharm - o echipa pentru oameni"