Oportunitate deosebita de cariera - IT PROJECT MANAGER - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma dezvoltata la nivel national care ofera solutii integrate de tehnologie a informatiei.

Principalele responsabilitati ale postului sunt:
- coordonarea proiectelor de programare - baze de date;
- coordonarea echipei de programatori;
- implementare si dezvoltarea programului aferent sistemului informatic;
- asistarea si instruirea clientilor privind utilizarea sistemului informatic.

CERINTE

- studii superioare in domeniul informaticii;
- experienta de lucru cu sisteme de baze de date si programare;
- cunostinte de Microsoft SQL Server;
- bune cunostinte de limba engleza;
- permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitati de dezvoltare profesionala;
- training.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad!