OPERATOR INTERVIU - Zona CLUJ

DAEDALUS Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul consta in culegerea de date pe teren pe baza unor chestionare cu intrebari prestabilite.
Metoda folosita este interviul 'face to face'. Respondentii sunt persoane fizice sau juridice.

CERINTE

- minim studii medii
- timp liber
- persoana dinamica
- excelente abilitati de comunicare si relationare cu oamenii
- rezistenta la munca de teren
- disponibilitate de deplasare

BENEFICII OFERITE

- program flexibil (part-time sau project-based)
- o experienta interesanta de lucru cu oamenii
- un mediu tanar si dinamic
- un venit atractiv pe baza de performanta

DAEDALUS Consulting este firma de top in domeniul marketing si cercetare a pietei.
Principalele servicii oferite de firma sunt: cercetarea de marketing (atat cantitativa cat si calitativa), servicii suport de marketing (profilari, intelligence, market research, data mining, modelari de marketing), consultanta.
Din februarie 2005 DAEDALUS este membra a retelei Millward Brown, corporatie aflata în top-ul mondial al furnizorilor de servicii pe segmentul evaluarii brand-urilor si a activitatilor de promovare a lor.
Puncte forte:
- organizatia - |people oriented|, profesionalism, implicare
- servicii de marketing cu valoare adaugata mare, orientare spre excelenta.