Operator Cad, Desenator

Proinstal S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea desenelor proiectului, pe baza schitelor executate de
Senior Designer/ Designer
- Realizarea in forma finala partea scrisa si desenata a proiectelor;
- Participarea la activitatea de asistenta tehnica in santier
- Intocmirea de masuratori pentru desenele realizate
- Realizeaza in totalitate unele proiecte de complexitate redusa (ex:
locuinte unifamiliale, amenajari de spatii reduse, etc.).
- Copierea, multiplicarea si finisarea proiectelor din departament.

CERINTE

Cerinte:
- studii superioare terminate sau in curs: Instalatii/ Electrotehnica
- operare PC - Office, CAD, alte softuri dedicate;
- cunostinte de baza privind procesul de proiectare a instalatiilor
in constructii;

BENEFICII OFERITE

Compania doreste sa te pastreze alaturi sa te avanseze pe postul de
INGINER JUNIOR PROIECTANT INSTALATII imediat cum dovedesti
imbunatatirea skills-urilor in domeniu.

In functie de disponibilitatea de timp TU decizi daca poti lucra part
time sau full time.

Servicii de executie, proiectare si consultanta in instalatii termice, electrice, sanitare. Montaj si intretinere centrale, cazane, grupuri termice. Foraje de mica si medie adancime, subtraversari cu echipamente hidraulice.