Montatori de usi de garaj sectionale si rulouri exterioare din aluminiu

SC Alexiana Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companiei nationala,in domeniul amenajarilor rezidentiale si industriale face angajari in toata tara si ofera cursuri gratuite de specializare pentru vanzatori si montatori de usi de garaj si rulouri exterioare.

Pentru cerinte, detalii, depunere CV, acceseaza: http://dealeri.alexiana.ro/alx2/aplicant.php

CERINTE

- Om cu bun simt (cei 7 ani de acasa)
- Posesor permis de conducere categoria B;
- Abilitate practica in domeniul tehnic si executie montaj;
- Abilitate utilizare computer si programe software;
- Abilitate in comunicare cu clientii;
- Constituie avantaj abilitati de vanzari (cursuri);
- Disponibilitate deplasari pe o raza de 150 km.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera:

- Logistica necesara prestarii serviciului – telefon, autoturism, laptop, instruire,etc.
- Pachet salarial motivant intre minim 1500 ron si 5000 ron in functie de realizari

Va rugam anexati cv pe http://dealeri.alexiana.ro/alx2/aplicant.php

Dupa analiza si selectie, va sunam pentru a stabili o intalnire de interviu.

Compania Alexiana Group se afla in cel de-al treilea deceniu de experienta. De la infiintare, din anul 1994, evolutia firmei s-a caracterizat printr-o permanenta preocupare de a oferi produse care sa respecte dorintele si exigentele tot mai diversificate ale clientilor.