MENTOR, SPECIALIST, PROFESIONIST, ASOCIAT

AXA LIFE INSURANCE SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

-Dezvoltarea ariei de clienti
-Mentinerea bazei de clienti,la standarde calitative inalte
-Consultanta permanent-calitativa a clientilor si adaptarea serviciilor companiei ca solutii la cerintele acestora

CERINTE

-Integritate
-Prezenta agreabila
-Atitudine de lider
-Spirit intreprinzator
Domiciliul in : ALBA-IULIA, SEBES, CUGIR, AIUD, BLAJ
-Studii minime:bacalaureat/studii superioare
-Sa fiti o persoana comunicativa cu reale capacitati de empatie si persuasiune
-Spirit de echipa si mentalitate de invingator

BENEFICII OFERITE

Pregatire profesionala permanenta pe posturi specializate in consultanta: MENTOR,SPECIALIST,PROFESIONIST,ASOCIAT
-Contract pe perioada nedeterminata
-Venituri peste media nationala (exceptionale pentru performeri)=fix+comisioane(in raport cu rezultatele)
-Acces la card de sanatate ( in sistemul de sanatate privat ) pentru performeri
-Recunoastere profesionala permanenta ( premii,incentive,etc.),Bonusuri pentru performanta si calitate
-Cariera intr-un domeniu deschis comunicarii si evolutiei profesionale in cadrul unei companii premium