Mecatronist, Mecanic, Electronist, Lacatus mecanic - in domeniul Automotive, jud. Alba

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie multinationala din domeniul auto, urmatoarele pozitii:
Mecatronist
Mecanic
Electronist
Lacatus Mecanic

CERINTE

Experienta in domeniu
Cunostinte de limba Germana - reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de dezvoltare intr-o companie multinationala
Conditii de munca favorabile
Pachet salarial atractiv

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari ca Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.