Manager Vanzare Consiliere -Banca Internationala

Consultanta CJ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Institutie Internationala de Creditare (www.hvblocuinte.ro)cauta si selecteaza persoane deschise pentru a activa in domeniul bancar Management activitate de vanzare ,produs financiar cu cele mai bune conditii de castig si obtinere de credite imobiliare (detalii la interviu cu persoanele selectate).
-Activitatea va incepe prin regim de colaborare in sistem de comsion consistent si venituri reziduale de la echipa
- Manager de Vanzari, dezvoltarea si pregatirea a 5-6 agenti consiliere clientii, in vederea deschiderii de conturi pentru clienti, acordarea de credite pentru domeniul imobiliar si dezvoltarea bancii.
-acordarea de servicii financiar bancare (vanzare directa si consiliere financiara), consultanta clientilor bancii in vederea oferirii solutiei optime acoperirii nevoilor,deschidere conturi
-Solicitam scrisoare de intentie cu specificarea motivului aplicatiei si mentionarea obiectivelor care le aveti pentru viitor.Totodata vor fi luate in considerare doar CV urile in care se specifica disponibilitatea de lucru Part time sau colaborare

CERINTE

- manageri regionali-persoane cu experienta in vanzari (In special produse financiare) cu abilitati de construire si conducere a echipei, cu aspiratii spre o cariera de succes in domeniul bancar
- lideri care cauta mai multe oportunitati, libertate, mai multi bani impreuna cu echipa lor
- persoane autoritare, creative, motivate a dezvolta o cariera intr-o afacere proprie in domeniul bancar si de a reusi financiar
-Persoane care detin relatii cu multe persoane,mediul de afaceri si sunt deschise a exploata acest potential prin oferirea de programe financiare foarte avantajoase

BENEFICII OFERITE

- bonusuri incepand de la 3000 ron
- venituri din comisioane (cele mai bune de pe piata)proportional cu realizarile
- pregatire gratuita
- munca si timpul dvs este singura investitie
- diversificare venit prin premii,excursii strainatate
- cariera pe termen lung
- program flexibil
- mediu propice dezvoltarii personale
- indrumare gratuita
- sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii
-colectiv dinamic

intermedieri financiare, consultanta bancara pentru finantare domeniul imobiliar