Key Account

EXCON CONSULTANTA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planifica si deruleaza activitatile de vanzare;
Identifica nevoile clientilor si prezinta oferta de produse si servicii clientilor;
Analizeaza gradul de satisfacere a nevoilor clientilor;
Dezvolta noi oportunitati de business si mentine relatia cu clientii;
Urmareste atingerea obiectivului minim de vanzare stabilit de catre companie;
Pregateste si semneaza contractele cu clientii.

CERINTE

Studii superioare finalizate;
Experienta relevanta in vanzari;
Limba engleza la nivel avansat;
Orientare catre obtinerea rezultatelor si orientare catre client;
Abilitati excelente de prezentare si comunicare;
Abilitati organizaorice si de gestionare a timpului;
Disponibilitate pentru deplasari la sediul clientilor;
Permis de conducere, categ. B.
Disponibilitate pentru desfasurarea activitatii in Bucuresti;

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv;
posibilitatea de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu de afaceri international;
pachet pentru relocare geografica;
posibilitatea de a calatori in tara si strainatate.

EXCON CONSULTANTA S.R.L. isi desfasoara activitatea in domeniul resurselor umane, avand ca obiect principal de activitate selectia si plasarea fortei de munca, cu cele doua segmente ale sale: servicii de informare si consiliere, respectiv servicii de mediere a muncii pe piata interna.
Infiintata in anul 2004, EXCON CONSULTANTA a aparut din dorinta de a contribui la intalnirea cererii cu oferta de munca, prin folosirea unui ansamblu de metode si tehnici moderne de selectie a personalului, adaptate la tendintele existente pe piata muncii din Romania.