Inspector RU - salarizare

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Veti fi responsabil de calculul salarial si de gestiunea baza de date cu informatii legate de procesul de salarizare. Veti inregistra si gestiona contractele de munca. Veti intocmi note de lichidare, acte aditionale, decizii de incetare. Veti elibera adeverinte angajatilor. Veti intocmi si depune lunar declaratiile catre CAS, Somaj, ITM, FNUASS.

CERINTE

Ati terminat o facultate cu profil economic. Aveti minim 1 an experienta pe un post similar. Aveti cunostinte de operare PC. Aveti atestat de inspector resurse umane si cunostinte foarte bune de legislatia muncii.

BENEFICII OFERITE

Posibilitati reale de perfectionare profesionala si promovare
Pachet salarial atractiv, bonuri de masa, transport gratuit, telefon de serviciu , masa de pranz.

Eurotriade este o companie multinationala de consultanta in domeniul Resurselor Umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de top management si middle management - www.eurotriade.com

Recrutam pentru una din firmele noastre partenere, companie cu capital mixt romano-portughez, cu experienta in domeniu fabricarii obiectelor de decora?iune interioara , in special a ramelor de tablouri.