ingrijire la domiciliul Italia

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta :
• Zona: Nordul ITALIEI

• Durata Contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire

• Functia : Ingrijitori batrani

• Durata timpului de munca si repausul : 10 ore cu 2 ore pauza

• Salariu: 900-1000 EURO pe luna net , platibili in data de 20 ale lunii urmatoare lunii lucrate ,

• Sporuri, ore suplimentare, concediu de odihna: 30 de zile, se acorda dupa un an de lucru si nu sunt platite

• Conditiile de munca: la domiciliul persoanei care necesita ingrijire
• Posibilitatea transferarii salariului in Romania pe cheltuiala fiecaruia

• Asigurare medicala: DA, in caz de accident la locul de munca

• Cazarea: se asigura la familia unde se va lucra

• Masa: DA, 3 mese pe zi la familia unde se va lucra

• Transportul: nu este suportat de catre angajator

• Impozitele si contributiile: se platesc de catre angajator

CERINTE

Conditii:
-cunostinte medii de limba Italiana
-varsta cuprinsa intre 27-59 ani
-Experienta in domeniul ingrijire batrani

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal