INGINER SOLURI SI MATERIALE

CONSULTEAM ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verificarea tuturor analizelor de laborator ale materialelor de constructii si probelor de sol;
- participa la redactarea documentelor de atestare a calitatii, inainte de receptia calitativa a lucrarilor ;

CERINTE

- inginer, specializare CCIA sau CFDP
- minimum 10 ani experienta in domeniu;
- Autorizatie de Diriginte de Santier pentru domeniul: I Produse pentru constructii;
- Constituie un avantaj autorizarea si ca Responsabil cu controlul tehnic de calitate in domeniile : Produse pentru constructii si/sau Drumuri, poduri, tunele, piste de aviatie, transport pe cablu – de interes national si judetean
- cunostinte operare PC (Microsoft Office – Word, Excel)
- constituie un avantaj cunoasterea reglementarilor in aplicarea conditiilor de contractare FIDIC si experienta anterioar¿ in functia de inginer soluri si materiale in proiecte din sectorul infrastructurii de drumuri in Romania

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- telefon mobil
- contravaloare bonuri de benzina pentru masina proprie

Consulteam este o companie de consultanta cu o vasta experienta in desfasurarea de proiecte de recrutare si selectie de personal atat pentru pozitii de mid/top management, cat si pentru specialisti. De asemenea, suntem parteneri MERCER pentru consultanta in domeniul capitalului uman. Astfel, suntem in masura sa oferim clientilor nostri o paleta larga de servicii, printre care: Recrutare & Selectie de personal, Executive Search, Head-Hunting, Consultanta Compensatii & Beneficii, Payroll & Administrare de personal.

In acest moment asistam unul dintre clientii nostri, importanta companie de constructii din Sibiu, in recrutarea si selectie de specialisti pentru pozitia de INGINER SOLURI SI MATERIALE