INGINER PROIECTANT

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea desenelor si a fiselor tehnice de executie
Intocmirea procedurilor de lucru
Elaborarea programelor pentru masina cu comanda numerica si implementarea acestora
Evidenta pentru miscarea sculelor

CERINTE

Studii universitare tehnice
Bune cunostinte de desen tehnic si utilizare a programului AutoCAD/ SolidWorks
Cunostinte de baza de programare (experienta in programarea de CNC reprezinta un avantaj)
Cunoasterea cel putin la nivel mediu a limbii engleze sau franceze
Persoana comunicativa, responsabila, capabila sa lucreze in echipa
Disponibilitate de a lucra in localitatea CUGIR, jud ALBA.

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviul final

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.