INGINER COORDONATOR SCHIMB- LOCATIA AIUD

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea si organizarea unui schimb in scopul realizarii programelor de productie
- responsabilitate asupra intregii activitati a schimbului
- asistenta tehnica de specialitate

CERINTE

- studii superioare tehnice (TCM, Mecanica)
- experienta in productie minim 3 ani
- cunostinte medii de limba engleza
- cunostinte bune de limba italiana
- bune cunostinte de operare PC (Office, Internet)
- excelente cunostinte si abilitati tehnice
- buna capacitate organizatorica, disponibilitate pentru lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial avantajos
- mediu de lucru profesionist

Smart Training, cunoscuta firma clujeana de consultanta in domeniul resurselor umane, asista ARTEFERRO ROMANIA, companie specializata in fabricarea produselor metalice obtinute prin deformare plastica, in selectia pentru postul de INGINER - COORDONATOR SCHIMB - LOCATIA AIUD, JUD. ALBA