INGINER - CONSTRUCTII CIVILE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- studii superioare tehnice (reprezinta avantaj specializarea constructii civile, industriale si agricole);
- minim 3 ani experienta profesionala (pe santier sau ca si project manager);
- persoana hotarata, cu bune abilitati de relationare;
- capacitatea de a lua decizii independent si de a face concesii cand este cazul;
- bune abilitati de operare PC(Microsoft Office, Autocad);
- permis de conducere categoria B.

CERINTE

- coordoneaza muncitorii (prin sefii de echipa) si activitatea subantreprenorilor;
- intocmeste jurnalul de santier;
- urmareste incadrarea in grafic a lucrarilor (calitate, cantitate si timp);
- primeste devizele si analizeaza comparativ ofertele;
- intocmeste atasamente situatii lucrari;
- realizeaza necesarul de materiale;
- realizeaz? comenzi de marfa (zilnic).

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de instruire profesionala;
- logistica aferenta postului (masina, telefon mobil, birou, PC).