INGINER CANTITATI

CONSULTEAM ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea masuratorilor si inregistrarilor cantitatilor de lucrari aprobate;
- elaborarea certificatelor de plata intermediare;
- verificarea situatiilor de plata ale contractorilor;
- elaborarea ordinelor de variatie si in verificarea documentatiei aferente solicitarii de modificare a cantitatilor

CERINTE

- inginer, specializare CCIA sau CFDP
- min. 10 ani experienta in domeniu;
- Autorizatie de Diriginte de Santier pentru domeniul: Produse pentru constructii

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- telefon mobil
- contravaloare bonuri de benzina pentru masina proprie

Consulteam este o companie de consultanta cu o vasta experienta in desfasurarea de proiecte de recrutare si selectie de personal atat pentru pozitii de mid/top management, cat si pentru specialisti. De asemenea, suntem parteneri MERCER pentru consultanta in domeniul capitalului uman. Astfel, suntem in masura sa oferim clientilor nostri o paleta larga de servicii, printre care: Recrutare & Selectie de personal, Executive Search, Head-Hunting, Consultanta Compensatii & Beneficii, Payroll & Administrare de personal.

In acest moment asistam unul dintre clientii nostri, importanta companie de constructii din Sibiu, in recrutarea si selectie de specialisti pentru pozitia de INGINER CANTITATI